Celem Kancelarii Radców Prawnych jest świadczenie najwyższej jakości pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorstw, instytucji i osób fizycznych.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Kancelaria oferuje profesjonalne usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb, z zachowaniem standardów zawodowej staranności oraz zasad etyki.

 

Kancelarie prowadzą:

Ciuksza Kamil MaksymilianRadca prawny Kamil Maksymilian Ciuksza wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze pod numerem ZG-G-362. Stacjonarne studia prawa ukończył na Uniwersytecie Wrocławskim w 2009 r. broniąc pracę magisterską pt. ?Wolność sumienia i wyznania w ustawodawstwie wyznaniowym Polski Niepodległej do współczesności?. Posiada doświadczenie m.in. w zakresie prawa cywilnego (w szczególności sprawy odszkodowawcze, zadośćuczynienia, spadki oraz windykacja długów), administracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz rodzinnego (rozwody, alimenty oraz kontakty pomiędzy rodzicami a dziećmi), a ponadto współpracuje przy obsłudze podmiotów sektora publicznego. Zajmuje się także zakładaniem i rejestracją spółek handlowych oraz sprawami dotyczącymi służebności przesyłu (odszkodowania za bezumowne korzystanie z nieruchomości, zasiedzenie, ustanowienie służebności przesyłu). Zna język angielski.

 

Forstner-Kluj AnnaRadca prawny Anna Forstner-Kluj wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Zielonej Górze pod numerem ZG-G-365. Studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracę magisterską z zakresu prawa rodzinnego obroniła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Ponadto ukończyła studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Funduszami Europejskimi. Autorka artykułów z zakresu prawa pracy na łamach ?Gazety Podatkowej?. Posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej w zakresie prawa pracy, cywilnego, rodzinnego oraz na rzecz jednostek sektora publicznego. Zna język angielski.

 

Rychter KatarzynaRadca prawny Katarzyna Rychter wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Zielonej Górze pod numerem ZG-G-361. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie obroniła pracę magisterską na temat ?Spółki kapitałowe w organizacji?. Ukończyła również Podyplomowe Studia Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie gospodarczym i handlowym oraz cywilnym. Posiada bogate doświadczenie zawodowe związane z problematyką prawa pracy, a w szczególności związane z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych. Współpracuje również przy obsłudze prawnej jednostek sektora publicznego, a także podmiotów leczniczych. Zna język angielski i francuski.

Ta strona używa plików Cookies. Jeśli nie akceptujesz naszej polityki proszę opuść stronę. Dowiedz się więcej...